Garanti Bankası Paracard kullanarak alışverişlerde birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Garanti Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu Paracard ile vadesiz hesabınızdan alışveriş yaparken hem bozuk para taşıma sıkıntısı çekmeyeceksiniz hem de alışverişlerinizden bonus kazanacaksınız.

Paracard kredilendirmek ya da taksitlendirmek istemediğiniz alışverişleriniz için nakitten çok daha pratik, güvenli ve kazançlıdır. Para yerine Paracard’ınızı kullanarak dünyanın her yerinde alışveriş yapabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanırsınız. Üstelik Bonus işyerlerinde yaptığınız alışverişlerde daha fazla bonus kazanır, bedava alışverişin keyfini çıkartırsınız.

Paracard alma işlemini İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi Kartları adımı Paracard seçeneğinden ya da size en yakın Garanti şubesinden kolayca yapabilirsiniz.

Hemen İnternet/Cep Şubesi veya Alo Garanti şifrenizi almak ister misiniz?

Kartınız ile işlem yapabilmeniz için kart şifrenizi almanız gerekmektedir. Hem alışverişlerde hem de ATM’lerde kullanacağınız şifrenizi almak için 444 0 333 Alo Garanti’yi arayarak sırasıyla 1 ve 2’yi tuşlamanız yeterli!

Bakiyenizi ise Garanti Bankamatiklerinden 444 0 333 Alo Garanti’den, İnternet Şubesinden ve Cep Şubesinden öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap